Kleen - TRIGOMAT BRILLANT

Kód: KL162.882
€186
Na objednávku
Variant
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Na povalkovanie hladkých a pórovitých podláh napr. kaucuku, PVC, linoleu a iných, v objektoch ako sú nemocnice, kliniky, sanatória. V prípade nanášania prípravku na plochy väcších rozmerov sa odporúca vopred naniest polymérový cistiaci prostriedok.

VLASTNOSTI : prípravok, odolný voci oteru a dezinfekcným cistiacim prostriedkom. Velmi dobre sa nanáša na zabezpecené povrchy a má vysokú schopnost vyplnovania pórov. Používa na povlakovanie povrchov z vysokou absorbciou vody. Po úplnom vyschnutí je možné povrch leštit vysokootáckovým jednokotúcovým strojom. Zanecháva pekný vzhlad, lesk a povrch nadobúda protišmykové vlastnosti. Je velmi odolný voci poškrabaniu a otieraniu. Možno ho cistit cistiacimi prostriedkami na bežné použitie.

NÁVOD NA POUŽITIE: Nanášat na cistý, zneutralizovaný a suchý povrch. Pred nanesením treba zabezpecit rovnomernú teplotu objektu: 10 – 20 °C a dobrú ventiláciu. Naniest 1 – 3 tenké vrstvy koncentrátu. Po nanesení každej jednej vrstvy pockat 20 – 30 minút. V prípade povrchu s vysokou absorbciou vody, ako prvú vrstvu treba naniest roztok trigomatu s vodou v pomere 1:1 alebo polymérový prostriedok. Povlak dosahuje konecnú tvrdost po približne 24 hodinovom schnutí, v závislosti od teploty a vlhkosti ovzdušia. Na dosiahnutie optimálnych vlastnosti ochranného povlaku treba pockat niekolko dní. Na získanie vyššej odolnosti a lesku sa odporúca leštenie povrchu vysokootáckovým strojom.

hodnota pH: 9

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop s čistiacou a upratovacou technikou
pH: 9
Použitie: Na podlahy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: