Kleen - SOLEX 5 l

Kód: KL121.831
€63,96
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Prostriedok na odstranovanie polymérových ochranných vrstiev a dôkladné cistenie nasucho

Detailné informácie

Podrobný popis

Prostriedok sa používa na dôkladné cistenie nasucho povrchov ako sú zabezpecené aj nezabezpecené, olejované alebo voskované drevené podlahy a parkety, linoleum, epoxidové živice, syntetické podlahy. Nie je vhodný na odstranovanie ochranných vrstiev alebo zvyškov z parafínu. Vdaka možnosti lokálnej aplikácie na najviac opotrebované miesta, ktoré sú neustále používané (podlahy v supermarketoch, nemocniciach), proces cistenia nezasahuje do každodennej prevádzky týchto objektov.

VLASTNOSTI : Kombinácia aktívnych zložiek prípravku s použitím zodpovedných cistiacich zariadení umožnuje rýchle a nezvycajne jednoduché odstránenie poškodených polymérových a voskových ochranných vrstiev. Solex odstranuje znecistenie zo všetkých typov povrchov, ako aj poslednú nanesenú ochrannú vrstvu. Možno ho použit aj na lokálne cistenie sprejovou metódou. Cistenie nasucho umožnuje ekonomické obnovenie starej ochrannej vrstvy.

NÁVOD NA POUŽITIE: Nanášat v koncentrovanej forme. Neriedit. Pred použitím z cisteného povrchu odstránit prach a tuhé necistoty. Prostriedok jednorázovo nastriekat na plochu 5 – 8 m2 a pristúpit k okamžitému cisteniu padom, alebo cistiacim zariadením. Vzniknuté znecistenie zotriet navlhceným mopom. Po krátkej dobe schnutia, možno pristúpit k naneseniu novej ochrannej vrstvy.

hodnota pH : 10,5

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop s čistiacou a upratovacou technikou
pH: 44326
Použitie: Polymér

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: