Kleen - Premium Classic no.1 Sanitárny čistič

Kód: KL183.303 KL183.302 Zvoľte variant
€7,20 €56,40 od €7,20
Skladom (9 ks) Skladom (6 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
16.7.2024 16.7.2024 Zvoľte variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:

Má intenzívnu schopnosť rozpúšťať vodný kameň, odstraňuje hrdzu, tuky, mydlo, vápno, maltu. Po použití zanecháva v miestnosti trvalú sviežu vôňu. Vzhľadom na jeho čistiace a dezinfekčné vlastnosti, je to univerzálny čistiaci prostriedok.

Použitie:

Veľmi efektívny prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa a vápenatých usadenín. Používa sa na čistenie podláh a stien, chrómovaných častí batérií, toaliet, sprchovacích kútov, vaní a iného kúpeľňového a tiež kuchynského vybavenia. Nepoužívať na čistenie mramoru, syntetického kameňa, smaltovaných povrchov, ktoré nespĺňajú normu DIN ISO 2722 a poškodených chrómovaných, niklových a pozinkovaných povrchov.

Návod na použitie:

V závislosti od znečistenia na bežné čistenie stačí rozriediť 20 - 80 ml na 8 l vody. V prípade silného znečistenia možno dávkovať až 400 ml prostriedku na 8 l vody (roztok 1:20). Roztok naniesť na čistený povrch, nechať pôsobiť, následne opláchnuť väčším množstvom vody. Na čistenie sanitárnych zariadení možno použiť neriedený prostriedok. Znečistenie odstraňovať použitím kefy.

Hodnota Ph: 1

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie sanity
pH: 1
Použitie: Sanitárne čističe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: